František Gross  -  Krajina

Aukce je již uzavřena dne: 06.11.2018 20:15:00

Identifikační číslo: 11727

olej, karton, 50.-60. léta, signováno PD, rozměr 37 x 44,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 6500Kč