Přehled uměleckých děl v aukci

P.F. 1983 - Anděl

Cyril Bouda  - P.F. 1983 - Anděl

Cena: 150
Aktuální cena: 150

kuličkové pero, papír, rok 1982, signováno LD, rozměr 15,7 x 12 cm, volný list, adresováno Dr. Františku Dvořákovi

Caligula

Salvador Dalí  - Caligula

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

litografie, rok 1983, signováno PD, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1264, rozměr 41 x 30 cm, volný list

Hra s ohněm

František Gross  - Hra s ohněm

Cena: 1800

litografie, rok 1962, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 106, č. 255, rozměr 25,7 x 33,5 cm, volný list