Poaukční prodej

Václav Hejna  - Postava

Cena: 14000
Aktuální cena: 14000

olej, plátno, rok 1937, signováno vzadu a LN monogramem, rozměr 54 x 41,5 cm, rám

Jiří Slíva - XXXXL

Jiří Slíva  - XXXXL

litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno 20/40, rozměr 42,5 x 31,3 cm, volný list