Podobizna muže

Václav Tikal  - Podobizna muže

tužka, papír, rok 1952, signováno PD, rozměr 33 x 22 cm, pasparta, dílo z pozůstalost autora

Na plovárně

Tomáš Bím  - Na plovárně

litografie, rok 2017, signováno PD, číslováno 34/50, rozměr 18 x 8,5 cm, volný list

Růže

Ludmila Jiřincová  - Růže

kombinovaná technika, papír, rok 1960, signováno PD, rozměr 9 x 12 cm, volný list

Ležící

Boris Jirků  - Ležící

Cena: 500

litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno 8/30, rozměr 17 x 23 cm, volný list

Pes na paletě

Jiří Slíva  - Pes na paletě

olej, sololit, rok 1998, signováno PD, rozměr 50 x 45 cm, rám, dílo z ateliéru autora, vystaveno Praha 2022