Madona

Jiří Kolář  - Madona

Cena: 9800
Aktuální cena: 9800

výměnná koláž, signováno vzadu, rozměr 26 x 19 cm, volný list

Prachovské skály

František Gross  - Prachovské skály

akvarel, tužka, papír, rok 1975, signováno PD, rozměr 12,5 x 27,5 cm, volný list, reprodukováno v monografii Eva Petrová str. 252 č. 303

Bázlivý

Karel Demel  - Bázlivý

kombinovaná technika, rok 1989, signováno PD, číslováno 5/40, rozměr 32 x 49,5 cm, volný list

Karel Svolinský  - Hlava

litografie, signováno PD, číslováno 103/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list