Ku..a

Tomáš Bím  - Ku..a

Cena: 700
Aktuální cena: 700

litografie, rok 2017, signováno DU, číslováno 63/130, rozměr 16,5 x 10 cm, volný list

Ataka

Ivan Komárek  - Ataka

Cena: 450
Aktuální cena: 450

litografie, rok 1993, signováno PD, číslováno 32/95, rozměr 43 x 59,5 cm, volný list

Papoušek

Petr Nikl  - Papoušek

serigrafie, rok 2002, signováno PD, rozměr papíru 25 x 31 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Milenci

Ota Janeček  - Milenci

socha, bronz, rok 1944, značeno dole, rozměr 32 x 15 x 16 cm, soupis díla č. 6936, dílo z pozůstalosti autora