Ladislav Novák  -  Proměny pana Hadlíze

Aktuální kupující: 0033

Ladislav Novák (*04.08.1925 †28.07.1999)

Identifikační číslo: 5733

edice poezie sv. 7 s originálním akvarelem Ladislava Nováka, rok 1995, signováno DU, číslováno 9/32, rozměr akvarelu 14 x 9,5 cm

Vyvolávací cena: 1500Kč