Tomáš Bím  -  Balon nad kurtem

Aktuální cena: 6000
Aktuální kupující: 0235

Tomáš Bím (*12.11.1946 )

Identifikační číslo: 5289

litografie, signováno PD, číslováno 29/52, rok 1981, rozměr 65 x 48 cm, volný list

Vyvolávací cena: 3900Kč