Ludmila Jiřincová  -  Dívka

Aukce je již uzavřena dne: 15.03.2017 21:40:00

Ludmila Jiřincová (*09.05.1912 †22.01.1994)

Identifikační číslo: 5272

litografie, signováno PD, rozměr 31 x 19 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1900Kč