Kamila Ženatá  -  Zimní slunovrat

Aktuální kupující: 0754

Kamila Ženatá (*26.12.1953 )

Identifikační číslo: 15352

olej, plátno, rok 2019, signováno DU, rozměr 40 x 40 cm, dílo z ateliéru autorky

Vyvolávací cena: 8700Kč