Josef Liesler  -  Pařížský nemrava a jeho milenka

Aktuální cena: 2700
Aktuální kupující: 0667

Josef Liesler (*19.09.1912 †23.08.2005)

Identifikační číslo: 15250

litografie, rok 1988, signováno PD, číslováno 139/160, rozměr 48 x 37 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1500Kč