Oldřich Jelen  -  Zrcadlo

Aktuální cena: 1600
Aktuální kupující: 0712

Oldřich Jelen (*25.02.1961 )

Identifikační číslo: 13501

litografie, rok 2011, signováno PD, číslováno 49/74, rozměr 33 x 27,5 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 1600Kč