Jindra Husáriková  -  Postavy

DRAŽÍ SE

Aukce bude ukončena: 15.12.2020 20:05:00

Aktuální cena: 200
Aktuální kupující: 0581

Jindra Husáriková (*14.04.1931 †16.04.2016)

Identifikační číslo: 14516

serigrafie, rok 1983, signováno PD, rozměr 20 x 20 cm, volný list, mírně poškozeno

Vyvolávací cena: 100Kč