Jindra Husáriková  -  Postavy

Aktuální kupující: 0115

Jindra Husáriková (*14.04.1931 †16.04.2016)

Identifikační číslo: 14516

serigrafie, rok 1983, signováno PD, rozměr 20 x 20 cm, volný list, mírně poškozeno

Vyvolávací cena: 100Kč