Václav Sivko  -  Metamorfózy

Aukce bude ukončena: 23.06.2020 20:45:00

Václav Sivko (*29.05.1923 †11.03.1974)

Identifikační číslo: 4743

litografie, rok 1967, signováno PD, číslováno 15/50, rozměr 51 x 39,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2500Kč