Václav Rožánek  -  Ležící

Poaukční prodej

Poaukční prodej bude ukončen: 31.03.2019 00:00:00

Aktuální cena: 4900
Aktuální rezervace:

Václav Rožánek (*05.09.1913 †08.05.1994)

Identifikační číslo: 12692

olej, papír, signováno PD, rozměr 21 x 30 cm, rám

Vyvolávací cena: 4900Kč