Adolf Born - Karneval
lept, rok 1990, signováno DU, rozměr 13 x 9,5 cm, volný list, vydáno k slavnostnímu večeru Adolfa Borna
Cena: 14900
Aktuální cena: 14900
fotografie, rok 2003, signováno PD, rozměr 30,5 x 40 cm, volný list, reprodukováno: Jan Saudek, Fotograf český, str. 452, certifikát pravosti přiložen
lept, rok 1968, signováno PD, číslováno 14/25, rozměr 31 x 49 cm, rám
akvarel, pastel, papír, 40. léta, signováno PD, rozměr 32,5 x 44 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
litografie, rok 1960, signováno PD, rozměr 30 x 23 cm, rám, vystaveno Praha 2019
kazeta, rok 1967, signováno PD, rozměr 35,5 x 28,2 x 5 cm, publikováno v soupisu "KNIHY S TOYEN" str. 79, č. 143 (bez grafických listů)
mezzotinta, rok 1910, signováno PD, rozměr 33 x 48 mm, volný list
litografie, rok 1989, signováno PD, číslováno 94/120, rozměr 38 x 48,5 cm, volný list
Cena: 3700
Aktuální cena: 3700
kombinovaná technika, kancelářské sponky, papír, tempera, kresba tužkou, rok 1976, signováno PD, rozměr papíru 37,5 x 54 cm, volný list