Karneval

Adolf Born  - Karneval

lept, rok 1990, signováno DU, rozměr 13 x 9,5 cm, volný list, vydáno k slavnostnímu večeru Adolfa Borna

Zimní krajina

František Gross  - Zimní krajina

akvarel, pastel, papír, 40. léta, signováno PD, rozměr 32,5 x 44 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Album 76

Čestmír Kafka  - Album 76

Cena: 3700
Aktuální cena: 3700

kombinovaná technika, kancelářské sponky, papír, tempera, kresba tužkou, rok 1976, signováno PD, rozměr papíru 37,5 x 54 cm, volný list