František Tichý - Zastavení na útěku svaté rodiny do Egypta
suchá jehla, rok 1943, signováno LD, číslováno 67/100, rozměr 18 x 11,5 cm, volný list, soupis díla F. Dvořák str. 88, č. 101
litografie, rok 1968, signováno PD, číslováno 40/50, rozměr 66 x 48 cm, volný list
socha, bronz, rok 1925, soupis J. Šetlík: Otto Gutfreund, soupis NG č. 301, rozměr v. 20 cm
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
litografie, rok 1988, signováno PD, rozměr 33 x 23,5 cm, volný list
serigrafie, rok 2008, signováno LD, rozměr 21 x 44,5 cm, volný list
litografie, signováno PD, číslováno 20/100, rozměr 37,5 x 28 cm, volný list
litografie, rok 1988, značeno razítkem spolku přátel Kamila Lhotáka, rozměr 49 x 65,5 cm, volný list
8x pastel, tuš, papír, rok 1966, rozměr cca. 5x 27 x 35 cm a 3x 21 x 30 cm, volné listy
litografie, rok 1957, signováno PD, číslováno 45/100, rozměr 39 x 26 cm, volný list