Rudolf Kremlička - Toaleta
Dovolujeme si Vás pozvat na patnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 4-6.6. 2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
lept, rok 1940, signováno PD, aut. tisk, rozměr 12,3 x 15,5 cm, volný list
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
Cena: 4400
Aktuální cena: 4400
suchá jehla, rok 1929, signováno PD, soupis č. 102 Siblík str. 175, vytištěno ve 30 exemplářích, rozměr 27 x 22 cm, volný list
Cena: 2000
suchá jehla, lept, rok 1970, signováno DU, rozměr 20 x 13,5 cm, volný list