Hella Guth - Lunapark
Cena: 6500
Aktuální cena: 6500
Cena: 6500
Aktuální cena: 6500
Cena: 35000
Aktuální cena: 35000
perforovaný karton, tužka, rok 2017, signováno vzadu, rozměr 70 x 100 cm, rám, dílo z atelieru autorky
akvarel, pastel, papír, signováno PD, rozměr 26 x 49 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 1350
Aktuální cena: 1350
litografie, 80. léta, signováno PD, číslováno 25/82, rozměr 32,5 x 49 cm, volný list
9x pastel, tuš, papír, rok 1966, rozměr cca. 9x 27 x 35 cm, volné listy
lept, rok 1967, signováno PD, rozměr 18 x 13 cm, rámováno, vystaveno Praha 2019
lept, akvatinta, rok 1930, signováno PD, rozměr 8,5 x 12 cm, rám
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 15 x 8,5 cm, volný list