Antonín Václav Slavíček - Strejdové
kresba tuší, papír, rok 1936, signováno LN, rozměr 21 x 29 cm, vzadu razítko a popis, volný list
litografie, signováno PD, číslováno 9/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list
Cena: 200
Aktuální cena: 200
serigrafie, signováno P+J. Radovi, rozměr 32 x 38 cm, volný list
dřevoryt, rok 1943, signováno PD, vydal ELK Praha, vzadu razítko Národní galerie, rozměr 19,5 x 15 cm, volný list
suchá jehla, 90tá léta, pozdější otisk z původní desky, vydala Lyra Pragensis (slepotiskové razítko), rozměr 4,5 x 8,5 cm, volný list