Aukční historie uměleckých děl  Devátá aukce

Karel Svolinský  - Hlava

litografie, signováno PD, číslováno 9/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list

Paříž

Kamil Lhoták  - Paříž

suchá jehla, 90tá léta, pozdější otisk z původní desky, vydala Lyra Pragensis (slepotiskové razítko), rozměr 4,5 x 8,5 cm, volný list