Jiří Anderle - Hlava dívky
lept, signováno DU, číslováno 197/200, rozměr 13 x 10,5 cm, rám
fix, papír, rok 1971, signováno PD, rozměr 54 x 39 cm, volný list, horší stav okraje, dílo z pozůstalosti autora.
lept, rok 1984, signováno DU, rozměr 17 x 10,3 cm, volný list
dobová reprodukce, rok 1941, signováno PD, značeno LD v kameni, rozměr 44 x 52 cm, volný list, horší stav okraje
Cena: 100
Aktuální cena: 100
litografie, signováno PD, číslováno 6/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list
mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list
tužka, papír, 40 léta, signováno DU, rozměr 20,5 x 16,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Františka Grosse
koláž, karton, rok 1970, signováno vzadu a PD monogramem, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list
litografie, rok 2010, signováno DU, aut. tisk, rozměr 31 x 17 cm, volný list