Dvě postavy

František Gross  - Dvě postavy

fix, papír, rok 1971, signováno PD, rozměr 54 x 39 cm, volný list, horší stav okraje, dílo z pozůstalosti autora.

Duha

Maxmilian Švabinský  - Duha

dobová reprodukce, rok 1941, signováno PD, značeno LD v kameni, rozměr 44 x 52 cm, volný list, horší stav okraje

Karel Svolinský  - Hlava

Cena: 100
Aktuální cena: 100

litografie, signováno PD, číslováno 6/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list

Genesis III.

Jan Hísek  - Genesis III.

mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list

Orchestr

Jan Kotík  - Hudební zátiší

tužka, papír, 40 léta, signováno DU, rozměr 20,5 x 16,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Františka Grosse

Teplo krbu

Jiří Kolář  - Teplo krbu

koláž, karton, rok 1970, signováno vzadu a PD monogramem, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list

Jan Hus

Oldřich Kulhánek  - Jan Hus

litografie, rok 2010, signováno DU, aut. tisk, rozměr 31 x 17 cm, volný list