Albín Brunovský - Ešte jedna Zuzana (Ex Libris Stanislav Staňka)
litografie, rok 1975, signováno DU, číslováno 121/150, rozměr 14,3 x 11,5 cm, volný list, soupis str. 139 č. 423
Dovolujeme si Vás pozvat na patnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 4-6.6. 2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
litografie, rok 1965, signováno DU, rozměr 9 x 12 cm, papír 11 x 30 cm, volný list
serigrafie, rok 1970, signováno PD, číslováno 1/30, rozměr 17 x 25 cm, rám
kolorovaná fotografie, rok 1991, signováno PD, rozměr 40 x 30 cm, volný list, reprodukováno v Jan Saudek - Pouta lásky, str. 186
Cena: 2800
Aktuální cena: 2800
litografie, rok 1942, signováno PD, číslováno 134/500, rozměr 46 x 31 cm, rám
serigrafie, rok 1990, signováno PD, číslováno 52/100, rozměr 14 x 20 cm, rám
litografie, rok 1983, signováno DU, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 191 č. 458, rozměr 21 x 20 cm, rám
reliéfní tisk, zlaceno, rok 1996, signováno PD, číslováno 21/150, vydáno k 70 narozeninám O. Zoubka, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list
Cena: 1900