František Gross - Chemický závod
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 13,3 x 15 cm, volný list, soupis díla str. 120 č. 290
litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 36/60, rozměr 40,9 x 32 cm, volný list, soupis díla str. 197, č. 474
litografie, rok 1972, signováno PD, aut. tisk, rozměr 40 x 30 cm, pasparta, vyšlo jako příloha alba K poctě Senefeldera I. v nákladu 100 kusů, soupis grafického díla str. 162 č. 386, dílo z pozůstalosti autora.
Cena: 200
Aktuální cena: 200
obálka s reprodukcí díla F. Grosse včetně razítka a originální známky, rok 1974, signováno, rozměr 11,5 x 19 cm
litografie, rok 1966, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 121 č. 293, rozměr 15,2 x 23 cm, volný list
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
litografie, rok 1985, signováno PD, číslováno 30/60, reprodukováno v soupisu grafického díla str. 201, č. 486, rozměr 32,9 x 43 cm, volný list
Cena: 600
Aktuální cena: 600
suchá jehla, rok 1971, signováno PD, náklad 27 kusů, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str.134 č.324, rozměr 14,7 x 10,2 cm
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 13 x 15 cm, volný list, soupis str. 111, č. 266
litografie, rok 1971, signováno PD, číslováno 27/31, rozměr 41,5 x 57,5 cm, volný list, soupis str. 144 č. 353
litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 22/50, rozměr 66 x 50 cm, volný list, soupis str. 183, č. 435