Ota Janeček - Jaro
linoryt, rok 1954, signováno PD, rozměr 17,5 x 23 cm, dole slepotiskové razítko, volný list
dřevoryt, ruční papír, signováno PD, rozměr 11,5 x 7,5 cm, vzadu razítko Národní galerie, volný list
2x kresba tuš, kuličkové pero, papír, každý signován PD, rozměr 14 x 18,5 cm a 16,5 x 14,5 cm, volné listy
tisk z perforovaného plechu, rok 1985, signováno PD, číslováno, rozměr 14,5 x 21,5 cm, volný list
2x lept, rok 1994, každý signován a číslován, vydala Lyra Pragensis, rozměr 2x 5 x 3,5 cm, volné listy
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
kresba, pastel, papír, rok 1932, signováno PD, rozměr 16 x 23,5 cm, volný list, dílo z pozůstalost autora
koláž, 70tá léta, signováno LD, rozměr 17 x 12 cm, volný list
Cena: 2000
autorská fotografie, signováno vzadu, rozměr 30 x 24 cm, volný list
Cena: 100
Aktuální cena: 100
litografie, rok 1982, signováno PD, číslováno 34/100, rozměr 9,5 x 14 cm, volný list
kombinovaná technika, rok 1999, signováno DU, rozměr 19,5 x 15 cm, volný list