Ludmila Jiřincová - Tři postavy
Cena: 400
Aktuální cena: 400
lept, signováno PD,číslováno 71/200, rozměr 14,5 x 10 cm, volný list
Vítáme Vás na sedmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do sedmé aukce s ukončením 12-14.12.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 16.11.2016, aukce bude zahájena 1.11.2016
Cena: 400
Aktuální cena: 400
lept, rok 1975, signováno DU, rozměr 14 x 8,8 cm, volný list
suchá jehla, pastel, rok 1992, signováno DU, rozměr 17,5 x 13 cm, volný list
litografie, rok 1994, signováno DU, rozměr 30 x 21 cm, volný list
lept, rok 1969, signováno PD, číslováno 33/65, rozměr 21 x 17,5 cm, rozměr včetně prolisů 44 x 40 cm, reprodukováno v soupisu grafiky str. 93, volný list
Cena: 2800
Aktuální cena: 2800
litografie, rok 1988, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33,5 x 24 cm, volný list
frotáž, rok 2001, signováno vzadu, rozměr 32 x 22 cm, volný list
Cena: 900
Aktuální cena: 900
lept, 90tá léta, signováno PD, číslováno 14/35, rozměr 30 x 24 cm, volný list
Cena: 1900
litografie, rok 1983, signováno DU, číslováno 3/50, rozměr 38 x 30 cm, volný list
Cena: 8200
Aktuální cena: 8200
soubor 5ti litografií, každá signována, číslováno 166/300, rok 1969, vyšlo v nakladatelství Mladá fronta, rozměr cca 5x 16 x 11 cm