Aukční historie uměleckých děl  Sedmá aukce

Vítáme Vás na sedmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do sedmé aukce s ukončením 12-14.12.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 16.11.2016, aukce bude zahájena 1.11.2016

Bella Italia V

Albín Brunovský  - Bella Italia V

lept, rok 1969, signováno PD, číslováno 33/65, rozměr 21 x 17,5 cm, rozměr včetně prolisů 44 x 40 cm, reprodukováno v soupisu grafiky str. 93, volný list

Pythagoras

Josef Istler  - Pythagoras

Cena: 2800
Aktuální cena: 2800

litografie, rok 1988, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33,5 x 24 cm, volný list

Pocta Arcimboldovi

Zdeněk Sklenář  - Pocta Arcimboldovi

Cena: 8200
Aktuální cena: 8200

soubor 5ti litografií, každá signována, číslováno 166/300, rok 1969, vyšlo v nakladatelství Mladá fronta, rozměr cca 5x 16 x 11 cm