Cestovatel

Oldřich Jelen  - Cestovatel

Cena: 1700
Aktuální cena: 1700

litografie, rok 2008, signováno PD, číslováno 161/414, rozměr 21,5 x 21,5 cm, volný list, dílo z atelieru autora

Grrrand Crrru

Jiří Slíva  - Grrrand Crrru

litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 17/45, rozměr 29 x 40 cm, volný list

Šička

František Gross  - Šička

Cena: 1900

uhel, papír, rok 1944, signováno PD, rozměr 42 x 30 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Pozdrav

Jiří Kolář  - Pozdrav

roláž, karton, rok 1962, signováno PD monogramem, vzadu psaní, rozměr 20 x 27 cm, rám

Koledníci

Josef Lada  - Koledníci

barevná litografie, rok 1936, signováno PD, rozměr 28,5 x 17 cm, volný list

Brno

Bohumír Matal  - Brno

Cena: 3900
Aktuální cena: 3900

litografie, rok 1949, signováno PD, rozměr 46 x 29 cm, rám