Pegas

Salvador Dalí  - Pegas

litografie, rok 1983, signováno v kameni, rozměr 30 x 41 cm, volný list, soupis díla str. 133, č. 1261

Kytice

Václav Špála  - Kytice

litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, volný list

Vánoce

Josef Lada  - Vánoce

litografie, rok 1948, značeno v kameni, rozměr 89 x 61,5 cm, rám

Kafkafé

Jiří Slíva  - Kafkafé

litografie, rok 2018, signováno PD, číslováno 9/45, rozměr 42,5 x 31,5 cm, volný list

Luna

Jaroslav Horejc  - Luna

socha, bronz, značeno dole, 30. léta, rozměr v. 49 cm bez podstavce