linoryt, rok 1918, signováno PD, rozměr 24,5 x 17 cm, rámováno, soupis díla: KG 83
litografie, signováno DU, číslováno 89/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list
tužka, papír, rok 1963, signováno PD, rozměr 30 x 21 cm, rám, dílo z pozůstalost autora
tužka, papír, rozměr 19,5 x 15 cm, vzadu potvrzení pravosti od dcery V. Boštíka
dřevoryt, rok 1960, signováno PD, aut. tisk, rozměr 25,5 x 18,5 cm, volný list, soupis: Prestel 1995, W. Lopsinger, str. 104, č. 1057
fotografie, rok 2001, signováno PD, rozměr 24 x 27 cm, volný list, certifikát pravosti přiložen
akryl, plátno, rok 2008, signováno DU, vzadu popis, rozměr 100 x 126 cm, dílo z atelieru autora
barevná akvatinta, rok 1910, signováno PD, rozměr 34 x 31 cm, rám
Cena: 4500
litografie, rok 1959, signováno PD O. Kubín, číslováno 500/464, rozměr 46 x 37,5 cm, soupis grafického díla J. Siblík č.122 strana 203, rám