Pravoslav Kotík - Prodavačka květin
Cena: 13500
Aktuální cena: 13500
Vítáme Vás na první aukci GALERIE MODERNA
Cena: 13500
Aktuální cena: 13500
suchá jehla, lept, rok 1978, signováno PD, číslováno 164/200, rozměr 32,5 x 23,5 cm
Cena: 5500
Aktuální cena: 5500
litografie, signováno LD, číslováno 93/200, rozměr 50 x 37,5 cm
Cena: 3800
Aktuální cena: 3800
Cena: 23500
Aktuální cena: 23500
akvarel, papír, rok 1957, signováno a věnování PD, rozměr 31 x 39 cm
reliéfní tisk, papír, zlaceno, signováno PD, rozměr 34 x 34 cm
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
litografie, rok 1960, signováno PD, rozměr papíru 38 x 28 cm, rámováno
Cena: 14500
Aktuální cena: 14500
tužka, akvarel, papír, rok 1974, signováno PD, rozměr 30 x 41 cm
Cena: 2700
Aktuální cena: 2700
serigrafie, rok 1985, signováno DU, rozměr 24 x 20 cm, rám, vystaveno Praha 2011