Jiří Anderle - Kouzelná flétna (Bohumil Hrabal)
suchá jehla, lept, pastel, rok 1990, signováno DU, číslováno II/XX, rozměr 16 x 11 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na patnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 4-6.6. 2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 600
Aktuální cena: 600
suchá jehla, rok 1971, signováno PD, náklad 27 kusů, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str. 134 č. 325, rozměr 14,5 x 10,3 cm, volný list
leptaná ocel na skleněném podstavci, rok 2010, značeno, rozměr 10 x 10 cm
lept, akvatinta, rok 1935, signováno PD, rozměr 16,5 x 16 cm, rám, vystaveno Praha 2010-11
litografie, signováno PD, rozměr 23 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
litografie, rok 1973, signováno PD, číslováno 95/100, rozměr 42,5 x 28 cm, rám, vystaveno Praha 2016
uhel, pastel, papír, rok 1975, signováno PD, rozměr výřezu 25 x 18,5 cm, vystaveno Praha 2016, dílo z pozůstalosti autora
litografie, titulní strana časopisu + časopis, rok 1897, značeno v kameni, rozměr 24 x 17,5 cm
litografie, rok 1940, signováno PD, soupis Dvořák č. 22, rozměr 33 x 28 cm, volný list
litografie, rok 1968, signováno PD, rozměr 31 x 18 cm, volný list