Aukční historie uměleckých děl  Sedmá aukce

Vítáme Vás na sedmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do sedmé aukce s ukončením 12-14.12.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 16.11.2016, aukce bude zahájena 1.11.2016

Na kládě

Josef Čapek  - Na kládě

Cena: 800

ofset, 40-50tá léta, vydalo Státní nakladatelství v Praze, vytiskly Grafické závody Bayer v Kolíně, vzadu razítko Knihovna Akademie výtvarných umění v Praze, rozměr 23 x 35 cm, volný list

Karel Havlíček Borovský - Král Lávra

Adolf Born  - Karel Havlíček Borovský - Král Lávra

10x serigrafie, rok 1971, vydáno k 150. výročí narození Karla Havlíčka, vydáno 500 neprodejných, ručně číslovaných výtisků, tento má číslo 38, rozměr 10x cca. 14 x 10 cm

GRAFIKA

František Gross  - František Gross - GRAFIKA

Cena: 2000

soubor z období třicátých let a básně J. Koláře, včetně signatury J.Koláře, soubor obsahuje 5x linoryt, rozměr cca. 5x 20 x 15 cm, 1x lept, rozměr 6 x 8 cm, 1x suchá jehla 15 x 12 cm, vydáno 60 exemplářů, tento má č. VIII. dílo z pozůstalosti autora

La Plume

Alfons Mucha  - La Plume

litografie, titulní strana časopisu + časopis, rok 1899, značeno v kameni, rozměr 24 x 17,5 cm

Dívka

Ota Janeček  - Dívka

litografie, signováno LD, číslováno 178/200, rozměr 36,5 x 44 cm, volný list