Město

František Gross  - Město

pastel, akvarel, tužka, papír, signováno PD, rozměr 21,5 x 29,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Poetikon 33

Jiří Anderle  - Poetikon 33

akryl, tužka, asambláž, plátno, rok 2021, signováno PD, rozměr 30 x 20 cm, rám, dílo z ateliéru autora

Robota

Jiří Slíva  - Robota

litografie, rok 2018, signováno DU, číslováno 11/45, rozměr 30 x 40 cm, volný list

Vzpomínky

Eva Hašková  - Vzpomínky

lept, rok 1979, signováno PD, číslováno 75/100, rozměr 29,5 x 22,5 cm, volný list

Pozvánka

Adolf Born  - Pozvánka

serigrafie, rok 1990, signováno PD, rozměr 15 x 21 cm, volný list