František Gross - Město
pastel, akvarel, tužka, papír, signováno PD, rozměr 21,5 x 29,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
2x litografie, rok 1985, signováno v tiráži, číslováno 3/5, rozměr 2x 32 x 48 cm, volné listy, kniha
akryl, tužka, asambláž, plátno, rok 2021, signováno PD, rozměr 30 x 20 cm, rám, dílo z ateliéru autora
litografie, rok 2018, signováno DU, číslováno 11/45, rozměr 30 x 40 cm, volný list
litografie, rok 1982, signováno DU, číslováno 64/70, rozměr 16 x 10 cm, kniha
suchá jehla, kniha, rok 1952, signováno PD, rozměr 13 x 8,5 cm, vydáno v 50 exemplářích, tento má č. 39
dřevoryt, signováno DU monogramem, rozměr 5,5 x 4,5 cm, volný list
lept, rok 1979, signováno PD, číslováno 75/100, rozměr 29,5 x 22,5 cm, volný list
Cena: 500
serigrafie, rok 1990, signováno PD, rozměr 15 x 21 cm, volný list