František Tichý - Akt v židli s vysokým opěradlem
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
lept, rok 1942, signováno DU Tichý 42, rozměr 29,5 x 22 cm, mírné poškození (skvrna) rámováno
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
Cena: 22000
Aktuální cena: 22000
Cena: 4500
litografie, rok 1939, signováno PD, rozměr 32 x 40 cm, volný list
Cena: 8800
Aktuální cena: 8800
froasáž, akvarel, papír, rok 1995, signováno DU, rozměr 29 x 21 cm, volný list
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
olej, malířská lepenka, signováno PD, vzadu přípis, rozměr 50 x 70 cm
suchá jehla, lept, rok 1965, signováno DU, číslováno 11/16, rozměr 44,5 x 34,5 cm
Cena: 900
Aktuální cena: 900
litografie, signováno PD, číslováno 57/200, rozměr 25 x 19 cm
Cena: 100
Aktuální cena: 100
litografie, signováno PD, číslováno 103/200, rozměr 42 x 27 cm
suchá jehla, lept, rok 1924, signováno PD, číslováno 18/100, rozměr 30 x 24,5 cm