Miloslav Holý - Most v krajině
Cena: 150
Aktuální cena: 150
litografie, rok 1971, signováno PD, číslováno 103/200, rozměr 26 x 32 cm, volný list
Cena: 150
Aktuální cena: 150
reliéfní tisk, rok 1975, signováno PD, autorský tisk, rozměr 34,5 x 25 cm, rám
lept, rok 1992, signováno PD, číslováno 36/50, rozměr 40 x 29,5 cm, volný list
Cena: 6500
Aktuální cena: 6500
suchá jehla, lept, rok 1965, signováno PD, soupis Jiří Anderle 1954-1995, str.64, rozměr 48,5 x 33 cm, volný list
oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno T, č.s. 0138, rozměr 32 x 27,5 cm
dřevoryt k veršům Otokara Březiny z cyklu Ruce, rok 1943, signováno PD, rozměr 20 x 14,5 cm, rám
pastel, akvarel, karton, signováno PD, rozměr 20 x 27 cm, dílo pochází od rodiny autora
lept, rok 1987, signováno PD, číslováno 10/50, rozměr 11 x 12,5 cm, rám
lept, akvatinta, rok 1995, signováno PD, číslováno, rozměr 14,5 x 10,5 cm, volný list