Adolf Born - Hrozba
serigrafie, rok 1994, signováno PD, číslováno 39/200, rozměr 20 x 13,5 cm, volný list
lept, akvatinta, signováno DU, autorský tisk, rozměr 17,5 x 12,5 cm, rám
Cena: 1600
Aktuální cena: 1600
linoryt, rok 1989, signováno PD, rozměr 13 x 20 cm, volný list
Cena: 100
Aktuální cena: 100
lept, rok 1974, signováno PD, číslováno 1/4, dole věnování, rozměr 34 x 19,5 cm, volný list
suchá jehla, rok 1945, signováno LD, soupis díla František Dvořák str.95, č.115, rozměr 17,8 x 9,3 cm, volný list
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
suchá jehla, lept, rok 1997, signováno PD, rozměr 29 x 19,5 cm, volný list
lept, rok 1911, signováno PD, rozměr 22,7 x 17,2 cm, soupis gragiky Frederick Baker 2002, str.19, č.58, volný list
litografie, rok 1989, signováno DU, rozměr 21,5 x 14,5 cm, volný list
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 77/100, soupis č.415, rozměr 28 x 20 cm, volný list