Tavík František Šimon - Tři dívky na pláži
suchá jehla, rok 1916, signováno PD, soupis Novák 1916 AP4, rozměr 5,5 x 10,5 cm, rámováno
Cena: 4500
akvatinta, značeno LD slepotiskem, rozměr 10 x 10 cm , vystaveno Praha 2015, rám
Cena: 12500
Aktuální cena: 12500
lept, tisk z perforovaného plechu, rok 1986, signováno PD, aut. tisk 8/10, rozměr 36 x 46 cm, volný list
lept, rok 1975, signováno DU, rozměr 14 x 8,8 cm, volný list
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
suchá jehla, signováno vpravo dole Jaroslav Vožniak 77, číslování 26/30, rozměr 54 x 66,5 cm, volný list
Cena: 700
Aktuální cena: 700
litografie, rok 1993, signováno PD, rozměr 28 x 21 cm, volný list
kresba, tuš, tužka, běloba, papír, signováno PU, rozměr 27 x 23 cm, volný list
verše a grafické listy k poctě K.H.Máchy, lept, akvatinta, rok 1987, signováno DU, číslováno 82/200, rozměr 21,5 x 15,5 cm, volný list
Cena: 1900
lept, rok 1986, signováno DU, rozměr 14,4 x 10,3 cm, volný list
Cena: 500
lept, mezzotinta, rok 1995, signovánp PD, číslováno 39/200, rozměr 12,5 x 10,5 cm, volný list