Bohuslav Reynek - Pastorále
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
suchá jehla, rok 1942-47, signováno PD, rozměr 12,1 x 9,2 cm, volný list
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
lept, rok 1982, signováno PD, číslováno 20/53, rozměr 32 x 25 cm, volný list
Cena: 3200
Aktuální cena: 3200
tužka, papír, Waldesova obrazárna č.1334, vzadu štítek, rozměr 25 x 18 cm, rám
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
kvaš, pastel, papír, signováno PD, rozměr 31 x 56 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
barevný lept, mezzotinta, suchá jehla, rok 1992, signováno PD, číslováno 9/150, rozměr 19 x 13 cm, soupis díla str. 241, č. 600, rám
lept, akvatinta, rok 1908, signováno PD, soupis Novák 96, rozměr 30,2 x 31 cm, rám
Cena: 1400
Aktuální cena: 1400
tuš, akvarel, karton, rok 1935, signováno LN, vzadu autorské razítko, rozměr 11,5 x 16 cm, volný list
2-barevná serigrafie, papír, rok 1968, signováno vzadu, číslováno 137/140, vydavatel:Kunstverein Hannover, SRN, soupis grafiky str.62/63, rozměr 70 x 70 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 1972, signováno DU, číslováno 65/91, rozměr 64 x 75,5 cm, volný list
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
kombinovaná technika, rok 1992, signováno PD, číslováno 26/130, rozměr 63,5 x 50 cm, volný list