Antonín Václav Slavíček - Lovci - Ukřižování
kresba, tuš, tužka, papír, signováno PD, rozměr 17 x 15 cm, volný list
serigraie, signováno PD, číslováno E.A.XV/XXX, rozměr 62 x 42 cm
litografie, rok 1963, signováno PD, číslováno 1/200, rozměr 36,5 x 51 cm, volný list
litografie, rok 1971, signováno DU, číslováno 3/100, vystaveno Praha 2010, rám
suchá jehla, rok 1957, signováno monogramem DU, rozměr 13,5 x 9,5 cm
Cena: 3600
Aktuální cena: 3600
mezzotinta, rok 1910, signováno PD, rozměr 19 x 14 cm, volný list
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
litografie, rok 1998, signováno PD, rozměr 26 x 57 cm, papír 100 x 70 cm, volný list
Cena: 5500
Aktuální cena: 5500
barevná akvatinta, rok 1910, signováno PD, rozměr 45,5 x 40 cm, rámováno
Cena: 15000
Aktuální cena: 15000
akryl, sololit, signováno PD, rozměr 28 x 31 cm, vystaveno Praha 2014, rámováno
akryl, plátno, signováno PD, rok 2009, rozměr 40 x 30 cm, rám