Kytice

Otakar Kubín ( Othon Coubine )  - Kytice

litografie, rok 1959, signováno PD O.Kubín, číslováno 253/500, rozměr 46 x 37,5 cm, soupis grafického díla J.Siblík č.122 strana 203, rámováno Brůžek

Únor

Karel Valter  - Únor

Cena: 16500
Aktuální cena: 16500

akryl, papír, sololit, rok 1987, signováno LN, rozměr 23 x 30 cm, rámováno

Zima

Alfons Mucha  - Zima

Cena: 1800

pohled, litografie, značeno v kameni, rozměr 9 x 14 cm, rámováno