Otakar Kubín ( Othon Coubine ) - Kytice
litografie, rok 1959, signováno PD O.Kubín, číslováno 253/500, rozměr 46 x 37,5 cm, soupis grafického díla J.Siblík č.122 strana 203, rámováno Brůžek
Cena: 16500
Aktuální cena: 16500
akryl, papír, sololit, rok 1987, signováno LN, rozměr 23 x 30 cm, rámováno
Cena: 13500
Aktuální cena: 13500
suchá jehla, rok 1942-47, signováno PD, rozměr 12,5 x 9,4 cm, volný list
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
akvarel, papír, rok 1987, signováno DU, rozměr 40 x 58 cm, původní pasparta
Cena: 7500
Aktuální cena: 7500
litografie, rok 1975, signováno v kameni, soupis č.1057, rozměr 50 x 71,5 cm, rámováno
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
olej, lepenka, signováno PD, rozměr 35 x 44,5 cm, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 1800
pohled, litografie, značeno v kameni, rozměr 9 x 14 cm, rámováno
Cena: 21000
Aktuální cena: 21000
koláž, papír, rok 1972, signováno PD monogramem, vystaveno Praha 2016, rozměr 24 x 30 cm, rám
olej, překližka, rok 1945, signováno PD, rozměr 31 x 32,5 cm, rám