Jaroslav Válek - Koule
Cena: 950
Aktuální cena: 950
leptaná ocel na skleněném podstavci, rok 2010, značeno, rozměr 10 x 10 cm
Cena: 950
Aktuální cena: 950
litografie, rok 1979, signováno PD, číslováno 25/65, rozměr 47 x 58,5 cm, rámováno Brůžek
suchá jehla, pastel, rok 1992, signováno DU, rozměr 17,5 x 13 cm, volný list
lept, rok 1968, signováno PD, číslováno 11/30, rozměr 22,5 x 40 cm, volný list
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 22/50, rozměr 66 x 50 cm, volný list, soupis str. 183, č. 435
1x linoryt, signováno PD, rozměr 12,5 x 16,5 cm, 1x litografie, signováno PD, rozměr 10 x 13 cm, volné listy
dřevoryt, rok 1943, signováno PD, vydal ELK Praha, vzadu razítko Národní galerie, rozměr 19,5 x 15 cm, volný list
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 10 x 15 cm, volný list
serigrafie, rok 1998, signováno PD, číslováno 115/200, rozměr 30 x 21 cm, volný list
kombinovaná technika, rok 1999, signováno DU, rozměr 19,5 x 15 cm, volný list