Karel Svolinský  - Hlava

Cena: 100
Aktuální cena: 100

litografie, signováno PD, číslováno 6/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list

Andante

Jiří Anderle  - Andante

suchá jehla, lept, koláž, rok 1990, signováno PD, číslováno 1/1, rozměr 35 x 18 cm, rám

Rymaně

František Gross  - Rymaně

Cena: 6200
Aktuální cena: 6200

olej, tempera, sololit, signováno PD, dílo pochází z pozůstalosti Františka Grosse, rozměr 25 x 34,5 cm