Jan Koblasa - Tonda a Thanatos
lept, akvatinta, rok 1959-1993, signováno PD, rozměr 12,5 x 13,5 cm, volný list
Cena: 800
lept, signováno PD, číslováno 20/100, rozměr 21 x 12 cm, volný list
Cena: 100
Aktuální cena: 100
litografie, signováno PD, číslováno 6/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list
Cena: 750
Aktuální cena: 750
litografie, kniha, rok 1995, signováno LD, rozměr grafiky 10,4 x 7,2 cm
suchá jehla, lept, koláž, rok 1990, signováno PD, číslováno 1/1, rozměr 35 x 18 cm, rám
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
akvatinta, rok 1911, signováno PD, rozměr 33,5 x 31,5 cm, volný list
Cena: 100
Aktuální cena: 100
litografie, kniha, rok 1996, signováno DU, číslováno 173/200, rozměr 15 x 10,5 cm
Cena: 700
Aktuální cena: 700
litografie, kniha, rok 1993, signováno DU, číslováno 77/100, rozměr grafiky 7,8 x 5,4 cm, vydala Lyra Pragensis
Cena: 6200
Aktuální cena: 6200
olej, tempera, sololit, signováno PD, dílo pochází z pozůstalosti Františka Grosse, rozměr 25 x 34,5 cm