Jaroslav Jan Králík - P.F. 98
Cena: 500
lept, rok 1998, signováno PD, číslováno 91/100, rozměr 12,5 x 15 cm, volný list
Cena: 500
Cena: 4500
suchá jehla, rok 1965, signováno PD, číslováno IX/XXI, rozměr 4,5 x 8 cm, vystaveno Praha 2015
Cena: 4500
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
litografie, signováno DU, číslováno 17/50, rozměr 23,2 x 29,4 cm, volný list
litografie, rok 1931, prémie S.V.U. Mánes svým členům na rok 1932, signováno PD, rozměr 35 x 45 cm, volný list
litografie, rok 1986, signováno PD, číslováno 72/135, rozměr 37 x 48 cm, volný list
Cena: 300
Aktuální cena: 300
8x grafika, všechny signovány, rozměr listů cca. A4, autoři: M.Bravenec, V.Drápal, F.Fuksa, D.Janoušek, A.Mikulka, M.Pytlová, P.Rudolf, H.Tomášková-Willmannová, vydáno 1994 k 70. výročí ŠUŘ (škola uměleckých řemesel)