Adolf Born - Formidable
litofrafie, signováno PD, aut. tisk, rozměr 23 x 18 cm, volný list
cca. 20 ks. kreseb, akvarel, tužka, tuš, fix, autorů: 3x A. Moravec, M. Váša, Z. Crha, M. Ressel, Z. Seydl, K. Štěch, G. Istlerová, K. Istlerová, S. Sulek, A. Pecová, J. V. Peca, K. Peca, K. Vaca aj. rozměr listů 29 x 20 cm, v knize několik podpisů
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
litografie, rok 1975, signováno DU, číslováno 121/150, rozměr 14,3 x 11,5 cm, volný list, soupis str. 139 č. 423
litografie, rok 1974, signováno PD, rozměr 17 x 9 cm, volný list, soupis díla č. 462
Cena: 1900
suchá jehla, lept, signováno DU, číslováno 24/60, rozměr 16 x 13,5 cm, volný list
litografie, rok 1981, signováno DU, číslováno 4/100, rozměr 27,5 x 16,5 cm, rám
Cena: 1800
litografie, pastel, rok 1984, signováno LD, vydáno k 65. narozeninám Oty Janečka, rozměr 29,5 x 18 cm, volný list
lept, rok 1994, signováno DU, vydáno v nákladu 70 kusů, tento má číslo 27, rozměr 13 x 10 cm
papírotisk, kolorováno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12 cm, volný list