Jaroslav Jan Králík - Novoročenka na 1989
Cena: 450
Aktuální cena: 450
lept, rok 1988, signováno PD, číslováno 73/100, rozměr 13 x 11 cm, volný list
Cena: 450
Aktuální cena: 450
kolorovaná fotografie, rok 1980, signováno LD, rozměr 17,5 x 21,5 cm, volný list
akryl, sololit, rok 1991, signováno PD, rozměr 23 x 31,5 cm, rámováno
lept, rok 1974, signováno PD a monogramem v desce, rozměr 9,7 x 14, 5 cm, rámováno
suchá jehla, rok 1967, signováno PD, rozměr 14,3 x 13,2 cm, rámováno
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
čtyřbarevná litografie, rok 1937, příloha časopisu Volné směry, rozměr 21 x 30 cm, rám
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
akvatinta, zkušební tisk, vzadu razítko Waldesova obrazárna č. 915 c, rozměr 17 x 29,5 cm, volný list
Cena: 7900
Aktuální cena: 7900
lept, akvatinta, rok 1924, signováno PD, rozměr 29,5 x 39,5 cm, rámováno, soupis díla č. 393
kombinovaná technika, papír, signováno vzadu, rozměr 42 x 27,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora
papírotisk, kolorováno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 10 cm, volný list