Olbram Zoubek - Eva se zlatými vlasy
reliéf, olovo, cín, zlaceno, značeno vzadu, rozměr 15,5 x 15,5 cm
olej, plátno, rok 1960, signováno LD, rozměr 27,5 x 36 cm, rám, vystaveno Praha 2017, číslo katalogu 9056, vzadu razítko Národní galerie
litografie, signováno PD, číslováno 36/300, rozměr 28 x 38 cm, volný list
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
měkký kryt, akvatinta, rok 1916, signováno PD, rozměr 14,5 x 16 cm, soupis gragiky Novák č. 268, volný list
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
akvarel, tuš, papír, rok 1979, signováno PD, rozměr 36 x 26 cm, rám, vystaveno Praha 2017
olej, plátno, rok 1972, signováno PD, rozměr 40 x 50 cm, rám, vzadu popis autora
Cena: 800
kolorovaná suchá jehla, rok 1971, signováno PD, číslováno 25/27, rozměr 14,7 x 10,2 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 1968, signováno DU, číslováno 17/91, rozměr 35,5 x 22,5 cm, volný list
lept, rok 1967, signováno PD, číslováno II/11/30, rozměr 32 x 23 cm, volný list