Flora

Ota Janeček  - Flora

olej, plátno, rok 1960, signováno LD, rozměr 27,5 x 36 cm, rám, vystaveno Praha 2017, číslo katalogu 9056, vzadu razítko Národní galerie

Kayserberg

Adolf Born  - Kayserberg

litografie, signováno PD, číslováno 36/300, rozměr 28 x 38 cm, volný list

Hradčany

Tavík František Šimon  - Hradčany

Cena: 2100
Aktuální cena: 2100

měkký kryt, akvatinta, rok 1916, signováno PD, rozměr 14,5 x 16 cm, soupis gragiky Novák č. 268, volný list

Figura II.

František Gross  - Figura II.

Cena: 800

kolorovaná suchá jehla, rok 1971, signováno PD, číslováno 25/27, rozměr 14,7 x 10,2 cm, volný list