Ludmila Jiřincová - Dívčí hlava
litografie, rok 1945, signováno PD, vlevo dole věnování, rozměr 34 x 27 cm, volný list
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
3x serigrafie, rok 1984, 1987 a 1990, 3x signován Neprakta, 1x signováno Švandrlík, rozměr 15 x 10,5 cm, 10,5 x 15 cm a 21 x 10,5 cm, volné listy
litografie, rok 1969, signováno LD, ze souboru S. N. C. F, rozměr papíru 99 x 62,5 cm, rozměr výřezu 74 x 54 cm, soupis díla Michler-Löpsinger 1229, str. 129, volný list
suchá jehla, pastel, rok 1992, signováno DU, rozměr 17,5 x 13,3 cm, volný list
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
serigrafie, rok 1972, signováno PD, číslováno 24/90, rozměr 63 x 24 cm, rám
suchá jehla, lept, pastel, rok 1990, signováno DU, číslováno II/XX, rozměr 16 x 11 cm, volný list
Cena: 600
Aktuální cena: 600
suchá jehla, rok 1971, signováno PD, náklad 27 kusů, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str. 134 č. 325, rozměr 14,5 x 10,3 cm, volný list
leptaná ocel na skleněném podstavci, rok 2010, značeno, rozměr 10 x 10 cm
lept, akvatinta, rok 1935, signováno PD, rozměr 16,5 x 16 cm, rám, vystaveno Praha 2010-11
litografie, signováno PD, rozměr 23 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list