Jiří Švengsbír - Lampa smrti
Cena: 100
Aktuální cena: 100
litografie, rok 1977, signováno PD, číslováno 39/200, rozměr 30,5 x 22,5 cm, volný list
Cena: 100
Aktuální cena: 100
kolorovaná fotografie, rok 1980, signováno PD, rozměr 39,5 x 30,5 cm, volný list, publikováno: Jan Saudek fotograf český, str. 274
Cena: 500
litografie, rok 1981, signováno PD, číslováno 42/70, rozměr 15 x 20 cm, soupis č. 439, volný list
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
suchá jehla, rok 1942, signováno DU Tichý, soupis díla František Dvořák str. 63 č. 65, rozměr 24 x 18 cm, volný list
polystyrénový objekt, rok 1970, signováno, číslováno 61/99, součástí je kniha, rozměr 24,5 x 20 x 7 cm
dřevoryt, rok 1947, signováno PD, rozměr 12 x 8,5 cm, volný list
pastel, papír, rok 1923, značeno DU razítkem, rozměr 17,5 x 23 cm, rám, vystaveno: 2x Galerie Gmurzynska (Cologne - Kolýn nad Rýnem) a Praha 2018
Cena: 3400
Aktuální cena: 3400
kovaná a tepaná nerez ocel, rok 2018, značeno dole na podstavci, rozměr v. 48 cm
serigrafie, rok 1992, signováno DU, rozměr 17 x 25,5 cm, volný list