litografie, rok 1936, signováno PD, rozměr 25 x 17,5 cm, vydala Umělecká beseda, volný list
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
litografie, rok 1924, signováno PD, soupis Siblík č. 63, str. 102, rozměr 32 x 24,5 cm, volný list
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
linoryt, rok 1917-18, signováno PD, rozměr 24,5 x 17 cm, rámováno, soupis díla: KG 82
serigrafie, rok 1986, signováno PD v kameni, rozměr 25,5 x 19,5 cm, rám, tisk: Rupert Jasen Smith, New York, soupis: Andy Warhol Prints, Catalogue Raisonné 1962-1987, F. Feldman, J. Schellmann, D.A.P., 3 vydání 1997, str.257, obr. IIIB.48, použito pro obálku Men's Vogue / k 10-ti letému výročí /, listopad 1986.
2x grafický list, litografie a dřevoryt, každý list signován, rozměr 23 x 20,5 cm a 21 x 18 cm, volné listy
socha, bronz, rok 1947-48, značeno V. V, rozměr v. 12,7 cm, dílo z pozůstalosti autora
kresba, papír, olej a ředidlo, rok 1990, signováno vzadu, vzadu popis a věnování, rozměr 20 x 14 cm, původní pasparta
2x lept, rok 1995 a 1997, každý signován a číslován, rozměr 10 x 8 cm a 12 x 9 cm, volné listy
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
barevný lept, rok 1995, signováno DU, rozměr 30 x 19,5 cm, papír 48 x 32 cm, vydáno ve 100 ks, volný list