kombinovaná technika, rok 1989, signováno PD, číslováno 5/40, rozměr 32 x 49,5 cm, volný list
mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 1981, signováno DU, číslováno 14/70, rozměr 33 x 43,5 cm, volný list
olej, karton, 50.-60. léta, signováno PD, rozměr 37 x 44,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora
litografie, rok 1985, signováno PD, číslováno 45/80, , rozměr 50 x 40 cm, volný list
fotografie, rok 1973, signováno PD, rozměr 19,5 x 30 cm, volný list, reprodukováno v "Jan Saudek fotograf český" str. 94
Cena: 13500
Aktuální cena: 13500
tuš, běloba, papír, rozměr 11,5 x 15,5 cm, rám, potvrzení Jos. Lady ml.
suchá jehla, rok 1976, signováno PD, číslováno 3/30, rozměr 32 x 24,5 cm, rám
serigrafie, rok 1986, signováno PD, číslováno 149/200, rozměr 45 x 48 cm, volný list