Jozef Jankovič - Objekt v krajině
tužka, kuličkové pero, koláž, papír, rok 1973, signováno PD, rozměr 37 x 48,5 cm, volný list
serigrafie, rok 1975, signováno PD, rozměr 10,7 x 7,5 cm, volný list
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
monotyp, rok 1976, signováno PD, rozměr 50 x 35 cm, volný list
lept, akvatinta, rok 1910, signováno PD, rozměr 34,5 x 41 cm, soupis Novák č. 124, volný list
serigrafie, rok 1976, signováno PD, rozměr 35 x 36 cm, volný list
litografie, rok 1963, signováno PD, rozměr 42 x 42,5 cm, papír s textem 65 x 49 cm, volný list, reprodukováno v katalogu GALERIEMODERNA k výstavě Josef Šíma "Svah paměti" str. 19.
litografie, rok 2008, signováno DU, číslováno 5/30, rozměr 36 x 55 cm, volný list
serigrafie, rok 1976, signováno PD, rozměr 48 x 33 cm, volný list
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
suchá jehla, rok 1946-47, rozměr 5,8 x 10,4 cm, volný list, vydáno jako příloha časopisu "Okénko do dílny umělcovy" IV. č. 2, soupis Dvořák č. 21
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
litografie, rok 1947, signováno LD, rozměr 16,7 x 12,3 cm, soupis díla František Dvořák, str. 110, č. 139, volný list