Přehled uměleckých děl v aukci  Jednadvacátá aukce

Oko

Josef Istler  - Oko

Cena: 800

lept, rok 1993, signováno PD, číslováno 10/20, rozměr 20 x 14 cm, volný lis

Kytice

Otakar Kubín ( Othon Coubine )  - Kytice

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

litografie, rok 1959, signováno PD, číslováno 500/77, rozměr 46 x 37,5 cm, soupis grafického díla J.Siblík č. 122, str. 203, rám

Salome

Karel Demel  - Salome

Aktuální cena: 2600

10x kombinovaná technika, rok 1992, každý list signován, vydáno ve 100 ks, volné listy

Lopud

František Gross  - Lopud

Cena: 7500
Aktuální cena: 7500

pastel, pero, papír, signováno PD, rozměr 19 x 17,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

P.F. 49

Ota Janeček  - P.F. 49

Cena: 900
Aktuální cena: 900

dřevoryt, rok 1948, signováno PD, číslováno 7/50, rozměr 14,5 x 12 cm, volný list